Jak segregować śmieci

29.01.2021

Bilety komunikacji miejskiej w Kętrzynie dostępne w aplikacji SkyCash

SkyCash

Od 1 lutego 2021 r., mieszkańcy Kętrzyna będą mogli zapłacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash. W ramach usługi mieszkańcy będą mogli kupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe. SkyCash Poland S.A. to polska aplikacja działająca na rynku od 2010 roku rozwijająca autorskie systemy płatności oraz usługi mobilne ułatwiające podróżowanie. Spółka posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i jest nadzorowana przez KNF. SkyCash udostępnia największą liczbę usług mobilnych w Polsce i posiada ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników. SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 100 miastach w Polsce, umożliwiając szybki i wygodny zakup biletów komunikacji miejskiej, opłacanie parkowania w płatnych strefach parkowania oraz automatyczne płatności za przejazdy autostradami.

SkyCash - instrukcja

Od czego zacząć?

Aby móc szybko i bezpiecznie kupować bilety komunikacji miejskiej, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację można pobrać z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore oraz Huawei AppGallery. Kolejno, w kilku krokach należy założyć konto uzupełniając swoje dane oraz wybierając metodę płatności poprzez zasilenie konta lub wskazanie karty płatniczej. Płatność za bilety można również doliczyć do rachunku operatora telefonii komórkowej, aktywując usługę „Dolicz do rachunku Orange”, „Zapłać z Play” lub  „Zapłać z Plus”.

Aplikacja SkyCash - App Store Aplikacja SkyCash - Google Play Aplikacja SkyCash - Huawei AppGallery

Jak kupić bilet?

Zakup biletu jest prosty i zajmuje tylko chwilę. Powinien nastąpić przed wejściem do pojazdu komunikacji miejskiej. Aby dokonać zakupu biletu, należy postępować zgodnie z następującymi krokami:

1. W aplikacji SkyCash wybierz kafelek „Komunikacja miejska”
  2. Z listy miast wybierz KĘTRZYN
  3. Wybierz bilet: jednorazowy lub okresowy
  4. Zweryfikuj czy wszystkie wprowadzone dane są poprawne
  5. Potwierdź zakup wybranego biletu za pomocą PIN-u, który ustaliłeś podczas rejestracji w aplikacji SkyCash
  6. Po zakupie Twój bilet będzie dostępny w zakładce "Moje bilety", którą znajdziesz na głównym ekranie aplikacji
  7. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa,  bilet jest dostępny również w trybie offline, gdy nie masz dostępu do Internetu
  8. Podczas kontroli biletów wystarczy pokazać Kontrolerowi ekran Aplikacji z wyświetlonym kodem QR – znajdziesz go w zakładce „Kontrola Biletów”.

Bilety komunikacji miejskiej w Kętrzynie dostępne od dnia 1 lutego w aplikacji SkyCash:

Jednorazowe:

• ulgowe – ceny od 1,00 zł do 1,50 zł