Jak segregować śmieci
 
Komunikacja miejska
 
Ochrona środowiska
 
Efektywność energetyczna
 
Buduj i remontuj z nami
 
Zaadoptuj swojego przyjaciela
 
 

Aplikacja Eco Harmonogram

          Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Komunalnik” informuje mieszkańców, że na terenie Miasta Kętrzyn została uruchomiona aplikacja EcoHarmonogram. Aplikacja jest nieocenionym pomocnikiem przy domowym gospodarowaniu odpadami w codziennym życiu. Aplikacja przypomni o terminie wywozu odpadów oraz poinformuje o zmianie harmonogramu.

          Każdy Kętrzyniak w łatwy i przejrzysty sposób dowie się jak prawidłowo segregować odpady. Eko-edukacja jest mocno akcentowana przez szereg funkcjonalności takich jak szczegółowe opisy co wrzucać a czego nie do poszczególnych pojemników/worków, oraz co zrobić z odpadami niebezpiecznymi. Dzięki wyszukiwarce odpadów mieszkaniec ma pod ręką odpowiedzi gdzie powinien wyrzucić konkretny odpad.

          Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows Phone w Google Play, Windows Store oraz App Store.

 

Aplikacja Eco Harmonogram - Kod QR Aplikacja Eco Harmonogram - App Store Aplikacja Eco Harmonogram - Google Play Aplikacja Eco Harmonogram - Windows Store

 

 

 

Zobacz także

Telefony

48 89 752 56 60
Sekretariat
wewnętrzny 1
Zakład Gospodarki Odpadami
wewnętrzny 2
Wynajem Kontenerów
wewnętrzny 3
Administracja Cmentarzy
wewnętrzny 4
Oczyszczanie chodników i zieleń miejska
wewnętrzny 5
Zakład Komunikacji Miejskiej
wewnętrzny 6
Umowy
wewnętrzny 7
Księgowość
wewnętrzny 8
Kadry
601 677 115
Schronisko dla Zwierząt